Inštalácie a správa internetový shop VirtueMart

Pokiaľ máte redakčný systém Joomla! a používate aj Virtuemart následne potrebujete pomôcť poprípade si zakladáte na perfektnom, rýchlom a spoľahlivom fungovaní Vašeho internetového obchodu ste na správnej adrese.

Inštalácie a správa internetový shop VirtueMart

Naša firma sa zameriava a orientuje na tvorbu internetového obchodu na báze voľne šíriteľného redakčného systému Joomla! Komponenta pre eshop, ktorú využívame sa volá Virtuemart. Je to nadstavba pre redakčný systém Joomla! Inštalácie a správa eshopu Virtuemart patrí k základu naše činnosti.

Pokiaľ máte redakčný systém Joomla! a používate aj Virtuemart následne potrebujete pomôcť poprípade si zakladáte na perfektnom, rýchlom a spoľahlivom fungovaní Vašeho internetového obchodu ste na správnej adrese. Staráme sa o svojich klientov so starostlivosťou a zodpovednosťou. Naše služby a skúsenosti Vám značne uľahčia Vašu činnosť pri predaji cez internet a môžete sa plne venovať ostatným obchodným činnostiam. Každý klient, ktorý si dá u nás spraviť eshop dostáva na rok aktualizácie a poradenstvo 3 hodiny zadarmo. Väčšinou to stačí na rok a potom sa klient rozhodne, či bude vyžadovať podporu alebo nie.

Činnosti inštalácie a správy:

  • Administračná správa webových stránok na báze Joomla! a komponenty Virtuemart. Odborný dohľad nad aktualizáciami systému a rozšírení a bezpečnej prevádzke Vášho eshopu
  • Konzultácie a poradenstvo podľa dohody
  • Generačné aktualizácie systémov Joomla! komponenty Virtuemart
  • Programovanie rozšírení a doplnkov pre Joomla! a Virtuemart
  • Ponuka už hotových a overených doplnkov pre Joomla! a Virtuemart